facebook twitter Google Plus
Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Büyük bir merakla uzun süredir beklediğimiz yeni dizimiz nihayet bu akşam ekranlara geldi. Ölene Kadar dizisinin 9. bölüm fragmanı bu akşam Atv ekranlarıyla aynı anda sitemize eklenecektir. Dağhan'a bir çocuğu olduğunu söyleyen Ender bir süreliğine de olsa Dağhan'ın elinden kurtulur. Dağhan'a bir çocuğu olduğunu söyleyen Ender Daağhan'dan kurtulduğunu zanneder ama yanılır. Dağhan Ender'i affetmemeye babasının intikamını almaya son derece kararlıdır. Yeni kaybettiği babasının ve yıllar önce hayalini kurduğu çocuğunun acısıyla bir karar aşamasındadır. Dağhan her tarafını dost bilmiş düşmanlarla kaplı olduğu bu hayata nasıl tutunacağını bilemez.


Ölene Kadar dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ölene Kadar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: ölene kadar, ölene kadar fragmanı, Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Ölene Kadar 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti