facebook twitter Google Plus
Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı özeti:

Büyük bir merakla uzun süredir beklediğimiz yeni dizimiz nihayet bu akşam ekranlara geldi. Ölene Kadar dizisinin 10. bölüm fragmanı bu akşam Atv ekranlarıyla aynı anda sitemize eklenecektir. Dağhan Selvi'nin kendisine aşık olduğunu bildiği halde ona tam anlamıyla bağlanamaz. Selvi'nin ne sakladığını öğrenemezse eğer kendisine ihanet ettiği düşüncesi içini kemirmeye devam edecektir. Bu yüzden amacına ulaşmak için Mehmet'in yardımıyla bir oyun oynar. Bu oyunun bedeli çok ağır olabilir.


Ölene Kadar dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ölene Kadar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: ölene kadar, ölene kadar fragmanı, Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ölene Kadar 10. Bölüm Fragmanı özeti